úterý 15. července 2014

OOTD

Outfit na slunné úterý. Bylo větší vedro než se zdálo, ale budiž, stane se :D

Kalhoty Gate : 48 Kč
Top H&M : 70-100 Kč
Brýle Tally Weil : 49 Kč

Super kombo - modrá řasenka ze Sephory za 90 Kč která není vidět :D (zbytek makeupu samozřejmě jednoduchý :).

sobota 21. června 2014

United Islands report - část 1.

Dobrý den,
dnes se delím o fotky a dojmy z festivalu United Islands of Prague.
Hlavní sídlo bylo v Kinského zahradách, ostatní stages byly roztroušeny v blízkém okolí.
Bohužel jsme s Víťou vyrazili poněkud pozdě odpoledne, takže jsme stihli jen poslední vystoupení britské indie skupiny Childhood, které bylo velmi fajn ač můj styl hudby to není...
Takže jsme kolem 10 hodiny večerní pokračovali směr centrum a bary. :)
Chtěla jsem navštívit konečně i Jazz Dock, kde bylo ovšem bohužel (pochopitelně) narváno. Okusili jsme tedy Lávku, a Meet Factory, s djem Nobody listen, které jednoznačně na celé čáře vedlo. :)
Nu, čas na fotky!

úterý 17. června 2014

Úterní OOTD

Rychlovka do města s holkama :)

Tričko už bylo viděno - New Yorker. Leginy Reserved, klóbrc Gate, kabelčička Lindex.

Kávička a Kingswood, večerní steak by tatínek.

pondělí 16. června 2014

Guess whos back!

Dobrý den!
Po velmi velmi dlouhé době jsem (opět nba chvíli :D) zpět.
Bůh ví, co se tu teď bude dít, a objevovat, ale chci zase přidávat nějaké hauly, stejně jako moje nové hobby - fotky zaznamenávající moje stravování :D Není to nic nového, ale prostě musím fotit své jídlo :O Jsem divná?
Asi taktéž navrátím nějaké reviews a podobně. :)
No, uvidíme jak dlouho mi vydrží tentokrát :)

čtvrtek 7. listopadu 2013

Každý den je pátek :)

A proto přináším jeden vychlazený koktejl všeho možného.
Začneme votočem - zajímalo by mě, zda-li někdo z mých čtenářů (rodina se nepočítá, háhá!) má účet - taky se zbavuju už chvíli šatníku, koukněte se kdyby jste někdo měl o něco zájem, dlouho jsem nepřidala nic nového (ale co není, na přání může být) ale myslím, že se dá cosi vybrat. :) A jak říkám, stačí se případně vyjádřit a já najdu všechno! :))



Co dál, v naší (mojí) relaci bych taktéž chtěla doporučit e-shop, se kterým zatím zkušenosti nemám, ale pár lidí (včetně jedné osobité blondýny - blndsundoll4mj - na youtube) si tuhle firmu chválí. :) Sama už jsem narvala před časem nákupní košík - klasika - ale čekám, až bude víc peněz, protože, samozřejmě, bude se platit větší poštovné, ovšem že zasílají i do ČR je celkem co říct, a ceny jsou OHROMNÝ. :-o
Kuk:

Cheap Prom Dresses


No a do třetice upozorňuji na super akci v Praze, o které si ještě bohužel nejsem jistá, zda-li se zúčastním, ale mohlo by to stát za to - bazárek VE VELKÉM STYLU - od oblečení po kravinky a jídlo! :)
Info zde:

1401896 10151954983633890_1299299916_o


No, a to je pro dnešek všechno, já mažu pomalu na kutě, nechť jsem fresh na víkend. :) Adios, amigos!
Buenas noches.

středa 6. listopadu 2013

OOTD - Podzimní chlup

Dobrý den, děti mé. :)
Dnes přicházím s posledním 'zajímavějším' outfitem (ty kdy jdu do Alberta, nebo jsem (úplně vyjímečně :D !) celý den v pyžamu, ukazovat nebudu) na aktuální, hnusné chladné počasí.
Což o to, tak zlé to není, a úplně hnusně taky není, ale u mě jednoznačně prostě vyhrává teplo. :)
No a co na mě viselo? :)




Takže - bundička - Gate - 248,-
Ve fashion aréně jsem se ABSOLUTNĚ zamilovala do Pepe Jeans bundičky téměř stejného vzhledu. Samozřejmě, jisté rozdíly tam byly, ale podoba velká. :) Stála skvělých 9set cosi, ale... co si budeme povídat, i to na mě momentálně bylo moc. No a co jsem nenašla náhodně v Gatu? HAHÁÁÁ! :)
Jegginy z Terranovy, 199,- které jsem nedávno trochu oškubala pro nepovedený destressed look, mlé...


Botičky, do kterých jsem se taktéž hned zamilovala a chvíli na ně myslela, z butiku na Vysočanské. ;D Zlaté cvočky, 'kůže', vysoké ke kolenu, nízký podpatek. Uvnitř lehká kožešinka, pro Betynky idealní na podzim!
599,-


Kathy Van Zeeland kabelka po mamince, imitace hada. Hnědo-zlatá.


Tričko Primark s Lolou Bunny :) asi pod 10 liber.


 Náhrdelník s řetízky, Gate, cena zapomenutá (<100,-)


Pipi prstýnek na 2 prsty, Gate, cena zapomenutá (<50,-)

NO A TO JE ASI VŠE. :)

Co vy a kožíšky? Nosíte/nenosíte? Lehce a v malém množství, nebo jste i pro kožichy jako takové? :P

středa 30. října 2013

E.l.f. review

Dobrý večer, mým pár čtenářům. :)
Rovnou k věci - tentokrát je tu review Elfí kosmetiky.

Už dlouho jsem něco od značky E.l.f. (eyes-lips-face) chtěla zkusit, bude tomu pár let. Ještě v Anglii jsem studovala jejich stránky, a nevyhla se nadšení. Názory na produkty byly fajnové, ceny víc než příjemné, ale prostě jsem se k tomu bohužel nikdy nedostala, ať už protože se to finančně nehodilo, tak proto že jsem tou dobou ještě z netu téměř nic nikdy neobjednávala.

Každopádně, po těch pár letech mého nezájmu a zapomenutí, se na youtube objevilo video jedné úžasné krásné divy  - ItsMyRayeRaye, kde rozebírala pár jí zakoupených produktů, a na mě to přišlo zas. A peníze/nepeníze, už jsem neodolala. Jenže ouha - ačkoliv E.l.f. zasílal své balíčky skoro po celém světě, maličká ČR takové štěstí neměla (ačkoliv nechápu, proč do čr nezasílají, když na Slovensko ano). Takže na řadu přišla depka. Náhle ale na štěstí, objevila jsem českou! skupinu na FB na E.l.f. zaměřenou (ve které už jsem mimochodem byla pěkně dlouho členem, a zapomněla) která zboží objednává. Jupí!

Strávila jsem na jejich stránkách celý večer, a částka nákupu v košíku se vyšplhala k výšinám, ze kterých se mi motala hlava! :-O
Ale všechno celkem dobře dopadlo - z asi 25ti (nebo víc) položek jsem vyselektovala asi 7 (což bohužel není moc, bé, snad příště), jednání super, balíček jsem napjatě vyhlížela a za pár dní dorazil. :)

No a konečně - co v něm bylo?


HD Blush - tekutá tvářenka v odstínu Encore


Zkoukla jsem další videa mých oblíbených make-upových gurus, a názory byly vesměs ok, takže jsem se rozhodla, že ji vyzkouším. Ve finále se stejně vždycky vracím k sypkým tvářenkám, ale zvědavost mi nedala. A ty barvy? Fíha. Takže jaká je? VELICE, velice pigmentovaná. Stačí OPRAVDU malé množství, je lepší případně postupně vrstvit, protože barva je vážně výrazná. Na tváře jsem ji zkusila jen jednou, jak říkám, moc se nemůžu dostat k tomu abych začala používat jinou formu tvářenky, ale za ty peníze jsem spokojená, myslím si, že až mě omrzí moje současná, pudrová červená, asi si na ní pomalu zvyknu. :)



All over color stick - multifunkční tyčinka v odstínu Spotlight


Líčidlo 3 v 1. Hmmm. Cena super, víc než super, ale nevěděla jsem k čemu by mi bylo, bylo mi jasné, že konzistence asi bude trošku mastnější, takže oči (hlavně) nebo tváře nepřipadaly v úvahu. Pak jsem si ale všimla i světlých odstínů a bylo mi to jasné - sháněla jsem rozjazsňovač - a za ty peníze mi nebylo líto zkusit právě tohle. Trvalo mi, než jsem si na tyčinku zvykla, ale už jí používám denně. Jemná textura (ano, mastnější, takže se stejně nevyhnu následnému lehkému přepudrování) a pomerančová? vůně. Ale svůj účel plní na jedničku - brada, nos, rty a lícní kosti rozjasní krááásně. :) Jednoznačně můžu doporučit !!!!!!



Eyebrow treat & tame - řasenka a péče o obočí v odstínu Dark


Tohle jsem chtěla taktéž zkusit už dlouho. :) Barevnou řasenku na obočí. Aaano, asi jsem si mohla koupit hnědou řasenku na řasy ale to prostě není ono, hehe. Takže to byl jasný must have. Navíc druhá strana obsahuje pečující, výživový gel. Ten jsem použila jednou. :) Zkusím se polepšit! Ale, co si budeme povídat, zdravotní stav mého obočí je to poslední co mě zajímá. O:) Jediná věc co mě dost šokovala byla ta, že gel je lehce zlatavý! Ale ve finále to nijak nevadí, obočí vypadá hezky. Já řasenku používám po klasickém namalování obočí, abych ho zafixovala a dotónovala, nebo samotný bez předešlého malování pro přirozenější, jen lehce zvýrazněný vzhled. :) Jediné mínus - stále není skladem nejtmavší odstín Deep, který by byl asi k tmavým vlasům lepší. :( Doporučuji ! <3



Mineral ifused face primer - báze pod make-up v odstínu Radiant Glow


Po primeru jsem taky dlouho toužila, u slečny Raye Raye jsem se nechala nalákat, moc si ho chválila. Já ale byla zklamaná. :( Vybrala jsem si zlatavý odstín, abych si na podzim a zimu dodala trochu zlatavého lesku a zdravé barvy. Jenže k mému šoku je třpitivý jako blázen. :( Pokud se opravdu hodně dobře rozetře (samozřejmě malé množství), celkem se to dá, ale kupovat si ho znovu, asi jdu radši do bezbarvé verze. Konzistence krémová, textura celkem fajn, dodá pocit hebké a sjednocné pleti, avšak působí, na už moji občas celkem dost mastou pleť, jakýmsi trošku těžkým, neprodyšným dojmem... dávám mu občas šanci, uvidíme v zimě, až mi nebude teplo opravdu nikdy, a snad zkusím někdy za čas čirou verzi. :) Nerozmlouvám, ani nevnucuju.



All over cover stick - krycí krém v tyčince v odstínu Ivory


Úplně úžasná cena, ovšem korektor je stále zabalený. Čekám až doplácám svůj současný tekutý, a uvidíme, zda se zase po dlouhé době vrátím ke konzistenci tuhé. :) Coming soon...

Dramatic lash kit - umělé řasy stylu dramatického
 

Řasy jsem kdysi používala skoro pořád, stejně jako kon. čočky. Najednou mi začalo obojí moc moc vadit. Ale řekla jsem si, že je zase zkusím, a Elfí si většinou všichni taknějak vychvalovali ! Inu, jedny jsem si vzala. Bohužel přirozený styl, který jsem si šla kupovat, nebyl na skladě, takže jsem zkusila dramatické. A jsou okej. Trošku jsem je musela zkrátit a hodí se spíš někam na večer (ale zase to není bůhvíjaký extrém!) ale asi není nic, co bych jim vytkla. Tuplem za tu cenu! :) Berte.

 Essentials Lipstick - rtěnka v odstínu Flirtatious

 
 Betynka začala ujíždět na rtěnkách! :) Takže tohle byla jasná volba. Super cena, spousta odstínů, kvalita celkem fajn, a hlavně voní! Nevoňavé rtěnky nekupuju. :) Hurá na další odstíny, snad brzo! Takže, směle do nich! Nevytýkám nic!




No, a to bude pro dnešek vše. Snad jen ještě - honem dupkejte na http://elfkosmetika.cz/ !!! A taktéž sledujte fejsbuk, kde budete informováni o všech akcích, slevách, a informacích o dpolnění zboží! :)))))

Přeji dobrou noc, buďte krásní, a koukejte mě trošku šérovat, a doboručovat, ať to nepíšu sama pro sebe. :( :P