čtvrtek 7. listopadu 2013

Každý den je pátek :)

A proto přináším jeden vychlazený koktejl všeho možného.
Začneme votočem - zajímalo by mě, zda-li někdo z mých čtenářů (rodina se nepočítá, háhá!) má účet - taky se zbavuju už chvíli šatníku, koukněte se kdyby jste někdo měl o něco zájem, dlouho jsem nepřidala nic nového (ale co není, na přání může být) ale myslím, že se dá cosi vybrat. :) A jak říkám, stačí se případně vyjádřit a já najdu všechno! :))



Co dál, v naší (mojí) relaci bych taktéž chtěla doporučit e-shop, se kterým zatím zkušenosti nemám, ale pár lidí (včetně jedné osobité blondýny - blndsundoll4mj - na youtube) si tuhle firmu chválí. :) Sama už jsem narvala před časem nákupní košík - klasika - ale čekám, až bude víc peněz, protože, samozřejmě, bude se platit větší poštovné, ovšem že zasílají i do ČR je celkem co říct, a ceny jsou OHROMNÝ. :-o
Kuk:

Cheap Prom Dresses


No a do třetice upozorňuji na super akci v Praze, o které si ještě bohužel nejsem jistá, zda-li se zúčastním, ale mohlo by to stát za to - bazárek VE VELKÉM STYLU - od oblečení po kravinky a jídlo! :)
Info zde:

1401896 10151954983633890_1299299916_o


No, a to je pro dnešek všechno, já mažu pomalu na kutě, nechť jsem fresh na víkend. :) Adios, amigos!
Buenas noches.

středa 6. listopadu 2013

OOTD - Podzimní chlup

Dobrý den, děti mé. :)
Dnes přicházím s posledním 'zajímavějším' outfitem (ty kdy jdu do Alberta, nebo jsem (úplně vyjímečně :D !) celý den v pyžamu, ukazovat nebudu) na aktuální, hnusné chladné počasí.
Což o to, tak zlé to není, a úplně hnusně taky není, ale u mě jednoznačně prostě vyhrává teplo. :)
No a co na mě viselo? :)




Takže - bundička - Gate - 248,-
Ve fashion aréně jsem se ABSOLUTNĚ zamilovala do Pepe Jeans bundičky téměř stejného vzhledu. Samozřejmě, jisté rozdíly tam byly, ale podoba velká. :) Stála skvělých 9set cosi, ale... co si budeme povídat, i to na mě momentálně bylo moc. No a co jsem nenašla náhodně v Gatu? HAHÁÁÁ! :)
Jegginy z Terranovy, 199,- které jsem nedávno trochu oškubala pro nepovedený destressed look, mlé...


Botičky, do kterých jsem se taktéž hned zamilovala a chvíli na ně myslela, z butiku na Vysočanské. ;D Zlaté cvočky, 'kůže', vysoké ke kolenu, nízký podpatek. Uvnitř lehká kožešinka, pro Betynky idealní na podzim!
599,-


Kathy Van Zeeland kabelka po mamince, imitace hada. Hnědo-zlatá.


Tričko Primark s Lolou Bunny :) asi pod 10 liber.


 Náhrdelník s řetízky, Gate, cena zapomenutá (<100,-)


Pipi prstýnek na 2 prsty, Gate, cena zapomenutá (<50,-)

NO A TO JE ASI VŠE. :)

Co vy a kožíšky? Nosíte/nenosíte? Lehce a v malém množství, nebo jste i pro kožichy jako takové? :P

středa 30. října 2013

E.l.f. review

Dobrý večer, mým pár čtenářům. :)
Rovnou k věci - tentokrát je tu review Elfí kosmetiky.

Už dlouho jsem něco od značky E.l.f. (eyes-lips-face) chtěla zkusit, bude tomu pár let. Ještě v Anglii jsem studovala jejich stránky, a nevyhla se nadšení. Názory na produkty byly fajnové, ceny víc než příjemné, ale prostě jsem se k tomu bohužel nikdy nedostala, ať už protože se to finančně nehodilo, tak proto že jsem tou dobou ještě z netu téměř nic nikdy neobjednávala.

Každopádně, po těch pár letech mého nezájmu a zapomenutí, se na youtube objevilo video jedné úžasné krásné divy  - ItsMyRayeRaye, kde rozebírala pár jí zakoupených produktů, a na mě to přišlo zas. A peníze/nepeníze, už jsem neodolala. Jenže ouha - ačkoliv E.l.f. zasílal své balíčky skoro po celém světě, maličká ČR takové štěstí neměla (ačkoliv nechápu, proč do čr nezasílají, když na Slovensko ano). Takže na řadu přišla depka. Náhle ale na štěstí, objevila jsem českou! skupinu na FB na E.l.f. zaměřenou (ve které už jsem mimochodem byla pěkně dlouho členem, a zapomněla) která zboží objednává. Jupí!

Strávila jsem na jejich stránkách celý večer, a částka nákupu v košíku se vyšplhala k výšinám, ze kterých se mi motala hlava! :-O
Ale všechno celkem dobře dopadlo - z asi 25ti (nebo víc) položek jsem vyselektovala asi 7 (což bohužel není moc, bé, snad příště), jednání super, balíček jsem napjatě vyhlížela a za pár dní dorazil. :)

No a konečně - co v něm bylo?


HD Blush - tekutá tvářenka v odstínu Encore


Zkoukla jsem další videa mých oblíbených make-upových gurus, a názory byly vesměs ok, takže jsem se rozhodla, že ji vyzkouším. Ve finále se stejně vždycky vracím k sypkým tvářenkám, ale zvědavost mi nedala. A ty barvy? Fíha. Takže jaká je? VELICE, velice pigmentovaná. Stačí OPRAVDU malé množství, je lepší případně postupně vrstvit, protože barva je vážně výrazná. Na tváře jsem ji zkusila jen jednou, jak říkám, moc se nemůžu dostat k tomu abych začala používat jinou formu tvářenky, ale za ty peníze jsem spokojená, myslím si, že až mě omrzí moje současná, pudrová červená, asi si na ní pomalu zvyknu. :)



All over color stick - multifunkční tyčinka v odstínu Spotlight


Líčidlo 3 v 1. Hmmm. Cena super, víc než super, ale nevěděla jsem k čemu by mi bylo, bylo mi jasné, že konzistence asi bude trošku mastnější, takže oči (hlavně) nebo tváře nepřipadaly v úvahu. Pak jsem si ale všimla i světlých odstínů a bylo mi to jasné - sháněla jsem rozjazsňovač - a za ty peníze mi nebylo líto zkusit právě tohle. Trvalo mi, než jsem si na tyčinku zvykla, ale už jí používám denně. Jemná textura (ano, mastnější, takže se stejně nevyhnu následnému lehkému přepudrování) a pomerančová? vůně. Ale svůj účel plní na jedničku - brada, nos, rty a lícní kosti rozjasní krááásně. :) Jednoznačně můžu doporučit !!!!!!



Eyebrow treat & tame - řasenka a péče o obočí v odstínu Dark


Tohle jsem chtěla taktéž zkusit už dlouho. :) Barevnou řasenku na obočí. Aaano, asi jsem si mohla koupit hnědou řasenku na řasy ale to prostě není ono, hehe. Takže to byl jasný must have. Navíc druhá strana obsahuje pečující, výživový gel. Ten jsem použila jednou. :) Zkusím se polepšit! Ale, co si budeme povídat, zdravotní stav mého obočí je to poslední co mě zajímá. O:) Jediná věc co mě dost šokovala byla ta, že gel je lehce zlatavý! Ale ve finále to nijak nevadí, obočí vypadá hezky. Já řasenku používám po klasickém namalování obočí, abych ho zafixovala a dotónovala, nebo samotný bez předešlého malování pro přirozenější, jen lehce zvýrazněný vzhled. :) Jediné mínus - stále není skladem nejtmavší odstín Deep, který by byl asi k tmavým vlasům lepší. :( Doporučuji ! <3



Mineral ifused face primer - báze pod make-up v odstínu Radiant Glow


Po primeru jsem taky dlouho toužila, u slečny Raye Raye jsem se nechala nalákat, moc si ho chválila. Já ale byla zklamaná. :( Vybrala jsem si zlatavý odstín, abych si na podzim a zimu dodala trochu zlatavého lesku a zdravé barvy. Jenže k mému šoku je třpitivý jako blázen. :( Pokud se opravdu hodně dobře rozetře (samozřejmě malé množství), celkem se to dá, ale kupovat si ho znovu, asi jdu radši do bezbarvé verze. Konzistence krémová, textura celkem fajn, dodá pocit hebké a sjednocné pleti, avšak působí, na už moji občas celkem dost mastou pleť, jakýmsi trošku těžkým, neprodyšným dojmem... dávám mu občas šanci, uvidíme v zimě, až mi nebude teplo opravdu nikdy, a snad zkusím někdy za čas čirou verzi. :) Nerozmlouvám, ani nevnucuju.



All over cover stick - krycí krém v tyčince v odstínu Ivory


Úplně úžasná cena, ovšem korektor je stále zabalený. Čekám až doplácám svůj současný tekutý, a uvidíme, zda se zase po dlouhé době vrátím ke konzistenci tuhé. :) Coming soon...

Dramatic lash kit - umělé řasy stylu dramatického
 

Řasy jsem kdysi používala skoro pořád, stejně jako kon. čočky. Najednou mi začalo obojí moc moc vadit. Ale řekla jsem si, že je zase zkusím, a Elfí si většinou všichni taknějak vychvalovali ! Inu, jedny jsem si vzala. Bohužel přirozený styl, který jsem si šla kupovat, nebyl na skladě, takže jsem zkusila dramatické. A jsou okej. Trošku jsem je musela zkrátit a hodí se spíš někam na večer (ale zase to není bůhvíjaký extrém!) ale asi není nic, co bych jim vytkla. Tuplem za tu cenu! :) Berte.

 Essentials Lipstick - rtěnka v odstínu Flirtatious

 
 Betynka začala ujíždět na rtěnkách! :) Takže tohle byla jasná volba. Super cena, spousta odstínů, kvalita celkem fajn, a hlavně voní! Nevoňavé rtěnky nekupuju. :) Hurá na další odstíny, snad brzo! Takže, směle do nich! Nevytýkám nic!




No, a to bude pro dnešek vše. Snad jen ještě - honem dupkejte na http://elfkosmetika.cz/ !!! A taktéž sledujte fejsbuk, kde budete informováni o všech akcích, slevách, a informacích o dpolnění zboží! :)))))

Přeji dobrou noc, buďte krásní, a koukejte mě trošku šérovat, a doboručovat, ať to nepíšu sama pro sebe. :( :P

pondělí 28. října 2013

Its been a long long time (Etnofest report)

Dobrý večer všem mým zástupům čtenářů !
Dlouhou, moc dlouhou dobu jsem házela bobek na svůj blogísek (hanba mi) ale je to opravdu z pořádných důvodů (stěhování a podobně), člověk občas prostě nemá ani čas ani chuť věnovat se takovýmhle činnostem. :(

KAŽDOPÁDNĚ... s velkým opožděním přináším alespoň krátký report ze srpnového Etnofestu ve Vysočanském parku. Pořádá se už několikátým rokem, vždy koncem léta, a ačkoli by v mých očích mohl být o něco větší, různorodější a víc akční, ale sic vstup je zdarma, za návštěvu určitě stojí. :)


Pro ty, co neznají - čeká nás spousta stánků z celého světa - tradiční pokrmy, šperky, dekorace, oděvy, talismany... K tomu živá hudba, taktéž odevšaď :) nebo taktéž módní přehlídky a taneční vystoupení.


 Návštěvníci taktéž byli všech barev a národů, ač většina z nich byla... menšina? Nálada byla jako vždy skvělá, počasí fajn a všichni okolo se zdáli býti spokojení, šťastní a plni zvědavosti.


Co mě mrzelo tentokrát nejvíc, bylo to, že jsem s babičkou nikde nesehnala naše milé africké fufu a egusi. A že mě to tentokrát tolik nechytlo, ale to bude asi dost tím, že ačkoli je akce až do 22:00, už to v podvečer nebylo tak živé jak jsem čekala.
Každopádně - za rok zas! :) Stojí to za to!

Jo a... chce to s sebou přecijenom alespoň nějaký peníz - ceny sice nejsou přehnané, ale sic se většina pokrmů a nápoju (nevelkých porcí) pohybuje okolo 30-40Kč a víc, a je OPRAVDU co ochutnávat, čím víc kaček s sebou, tím líp. :)












sobota 31. srpna 2013

Night-time-bright-lights

Dobré pozdní sobotní odpoledne všem. :)
Tak se dělím o OOTD ze dne včerejšího. To počasí mě ničí. Ve středu zima a hnusně, v pátek vedro a slunečno. Pak se divím, že mám obden migrénu. Ale musela jsem hezkého počasí pořádně využít - ještě jsem si, od doby kdy jsem si pořídila žůžovou sukýnku, ji nevzala ! A tak jsem, klasicky, hodinu přemýšlela co k tomu. Jako vždy, to né, to je blbý, tohle možná, tohle vůbec. A tak z toho byla půlhodina vzteklého převlékání a fňukání, že nemám co na sebe. :(
No, a vyšlo z toho tohle :)


Takže co mám na sobě tentokráte: Spodní tričko bez rukávů (a bez ramínek, z důvodu že vrchní tílko mělo moc velký výstřih :D) je z Tallyho za 79,-. Jediné mínus je, že si ho neustále musím poposunovat nahoru! Krásná modrá barva. Vrchní tílko je z New Yorkera za 79,- taktéž, stejná (víceméně) barva... nevím, je to modro-fialová? :) S křížem vpředu a pruhem vzadu, z materiálu lesklého vzhledu. Moc se mi líbí ale je mi nějaké větší. :/ Je dlouhé lehce pod zadek.


A teď k SUKÝNCE! Do té jsem se zamilovala hned, a brutálně. Je z C&A a stála 75,- !!! Přesně moje velikost, super délka, a la kůže. Jsem šťastná že jsem neodolala. :)


Botičky jsem si koupila loni v létě v asijském obchodě s oděvy :D na Palmovce asi za 100-200,- a tašku před Vánoci v obchodě stejného stylu asi za 300,- ve Vysočanech. Náhrdelník (dárek!) je z C&A za 30,- a byla jsem překvapená, jak mi doladil outfit. Barevně to sedlo všechno! :)


No, celý outfit bez bot a tašky mě vyšel asi na 200,- :)))


Takže tak moje děti ! No, vy si užijte zbytek soboty, zapařte za mě (mě snad čeká alespoň pivko) a já se jdu chystat na každoroční Vysočanský mini ETHNOFEST ! :)) Jdu s částí rodinky, a chystám se udělat následně nějaký minireport, ať je tu i něco jiného než hadry a šminky! KRÁSNÝ VEČEEER!
PS: Omluvte moje křivé nožky! :P

čtvrtek 29. srpna 2013

Caking up my face.

Další postík, tentokrát týkající se KOSMETIKY, jupí ! :p To je další věc, bez které už nedokážu žít. Mohla bych se rozpovídat i o tom jak jsem měla problémy vyjít nenamalovaná na ulici, a podobně, ale nebudem to natahovat, a směle rovnou k tématu! Co jsem dobře koupila? Poslední dobou si celkem (lehce) ujíždím na Essence ! Neříkám samozřejmě, že je to bůhvíjaká kvalita (taky aby byla, za ty peníze) ale třeba řasenky už si ani jiné nekupuju. :) Taky se mi líbí, že často přijdou s něčím novým, třeba co se nehtů týče! Prostě, já si (téměř) vždycky cosi a ráda vyberu. Před pár dni (týdnem, týdnem a kus?) byla v Rossmannu super akce na spoustu E výrobků - cena 29,-. Bohužel jsem asi nepřišla úplně včas, jelikož třeba gelové linky, které jsem fakt chtěla vyzkoušet, zbyly jen šedé. :( Černé všechny fuč. Nechce se mi za ně vyhazovat sto-cosi (kupř. Rimmel) protože vím, jak dlouho mě věci baví :/ a tak mě tohle celkem mrzelo. Ale pořídila jsem cosi i tak. Jako první - kompaktní pudr/make-up 2v1:
Za dvacet devět jsem si ho vzít musela. Kolikrát se mi stane, že jdu večer ven, a lituju, že nemám s sebou make-up. Jenže, pokud se jde do společnosti a beru si malé psaníčko, kam bych nějakou pixlu strčila, že... takže čistě pro tento důvod jsem ho hned brala. Jako pudr fajn, jako make-up to asi extra zázrak nebude, ale je lehký, jemný, a jako krabička první pomoci, proč ne... :) Ještě čeká na pořádne ozkoušení.
Chtěla jsem ho předvést pořádně, ale swatch moc nevyšel, tak se to vstřebalo a splynulo s mojí barvou pokožky, že je vidět prd. :)
Dál tu máme dva 'lesky'. To taky žeru! Lesk 'Stay Matt' který po nanešení zanechává úplně matnou barvu! Nejsem moc velký fanda lesklých rtů, ale často mám pocit suchých rtů a jelení lůj (:D) či balzám, jsem zvyklá prostě používat na noc, ráno, prostě doma. Tudíž tohle byla jasná volba, opravdu celkem dlouho zanechá pocit jemných, oživených a hydratovaných rtů. Ale po nějaké době, jako vždy a všechno, už to vypadá trochu hůř, do teď jsem nepřišla na to, jak celý den či večer zachovat vzhled úhledných, právě namalovaných rtů. :((( Tyhle rtěnky v akci nebyly, ale stojí za tu malou cenu za to. A voní nádherně !!!
Za 29,- jsem si koupila lesklý lesk, růžový, ten snad ani není třeba ukazovat, je fajn, ale žádný zázrak. :) A VELKÉ FINÁLE: Co mě potěšilo BRUTÁLNÍM ZPŮSOBEM, byl make-up! Ne teda Essence, ale v Rossmannu taktéž bývají stojany se slevněnými líčidly, a já narazila na tekutý make-up od Maybelline - Affinitone Mineral. Jelikož jsem si koupila poprvé make-up od NYC, a byl na mě moc světlý (na léto, tedy) a došel mi pro změnu moc tmavý :D Maybelline Affinitone (neminerální) který byl bohužel za plnou cenu, takže jsem je oba míchala na správný odstín, musela jsem si pořídit nový. No, a tenhle byl za, podržte se, 49,- !!! Čtete dobře. Dokonce i osdtín mi sedí (21 Nude) a konzistenci si nemůžu vynachválit. Kryje tak akorát, lehký a heboučký, jen se neroztírá úplně lehce dle mého... Jsem naštěstí zvyklá, ale přijde mi, že to chce roztírat fakt rychle, a hlavně dávat jen malou vrstvu ! Ale nemůžu si ho jinak vynachválit. :))))
Z nějakého důvodu jsem ho ani nerozetřela, ale snad si to z výše uvedené nadšenosti domyslíte, že vypadá na pokožce fajn. :) No, pro dnešek to opravdu bude vše, a já doufám, že jsem dala fajn ochutnávku toho, co tu bude snad častěji a častěji. :))) Pěkný večer (či co právě pro vás teď je) a zase příště! :)

Účel se minul účinkem !

...nebo alespoň částečně. Zdravím Vás všechny (jestli tu někdo vůbec byl, je a bude) a stručně vysvětluji: Bylo nebylo, žila jedna Betynka, a ta hrozně milovala módu, nakupování a oblékání. Ale měla to těžké (samozřejmě svými vlastními chybami) a měla moc málo peněz. Což se s tou výše uvedenou vášní MOC neshoduje. Ale nemohla přestat vypadat dobře...! :-o A tak se v průběhu naučila nakupovat za malé peníze, a kombinovat, a vymýšlet, a utrácet malé sumy za větší množství nových hadříků. No... a teď pro to bylo to správné období. SLEVY. Jenže, než jsem se k blogu, k fotkám a všemu dokopala, slevy brzo skončí. :( Ale aspoň mám důvod proč se teď rychle snažit o to víc! :) Tedy - zde naleznete samé nákupy za hubičku, od oblečení po doplňky a kosmetiku. Pro ty, co neradi (momentálně) utrácí za oblečení zbytečné peníze. Slaďovat levný hadry, to chce um ! :))) A PŘICHÁZÍ I PRVNÍ OUTFIT.
Počasí bylo celkem chladné, pochmurné... Kabelka (resp. TAŠKA, jak říkám já) je od mámy, kožená L. Credi (pštrosí kůže), kupovala ji v nějakém Drážďanském butiku, a už jí nechtěla. SUPER! :P Sáčko je z Tallyho, už ho mám minimálně 3 roky, tričko z Gateu, ale nám jde tentokrát o DŽÍNY A BOTY!
Džíny jsem objevila v New Yorkeru (objevila! ač jsem tam celkem často, zahlédla jsem dva poslední páry a musely být moje) a hned jsem se zamilovala. :) Proužkaté mi v šatníku chybí, a to byla celkem cyhba! Teď bych je nosila pořád. :) A za kolik? Haha, ve slevě za nádherných 79,- A botky -
Ze stejného obchodu, kupované tedy ale někdy po zimě 13... no a cca za 129,- :) Dále prsten Gate s hlavou jelena, ten je v mých očích taky libový! Klasicky mě stál (pár měsíců zpět) asi nějakých 24,-, tuším, že většinou mají prstýnky ve slevě za 12,- nebo 24,-... No a náhrdelník z Tallyho, ale kdy a za kolik jsem ho kupovala si už moc nevybavím, asi to nebyla žádná velká bomba. :) Musím říct že jsem byla spokojená, mužům se líbilo, ženy mě sjížděly hnusnými pohledy, tento účel splněn byl! :D
TO BUDE pro dnešek vše. Pokud k večeru zbyde čas, ráda bych postla ještě jeden článek s tématikou Kosmetika! Tak příjemný den, a doufám, že si to po sobě nebudu číst pořád jen já. :)))