čtvrtek 7. listopadu 2013

Každý den je pátek :)

A proto přináším jeden vychlazený koktejl všeho možného.
Začneme votočem - zajímalo by mě, zda-li někdo z mých čtenářů (rodina se nepočítá, háhá!) má účet - taky se zbavuju už chvíli šatníku, koukněte se kdyby jste někdo měl o něco zájem, dlouho jsem nepřidala nic nového (ale co není, na přání může být) ale myslím, že se dá cosi vybrat. :) A jak říkám, stačí se případně vyjádřit a já najdu všechno! :))



Co dál, v naší (mojí) relaci bych taktéž chtěla doporučit e-shop, se kterým zatím zkušenosti nemám, ale pár lidí (včetně jedné osobité blondýny - blndsundoll4mj - na youtube) si tuhle firmu chválí. :) Sama už jsem narvala před časem nákupní košík - klasika - ale čekám, až bude víc peněz, protože, samozřejmě, bude se platit větší poštovné, ovšem že zasílají i do ČR je celkem co říct, a ceny jsou OHROMNÝ. :-o
Kuk:

Cheap Prom Dresses


No a do třetice upozorňuji na super akci v Praze, o které si ještě bohužel nejsem jistá, zda-li se zúčastním, ale mohlo by to stát za to - bazárek VE VELKÉM STYLU - od oblečení po kravinky a jídlo! :)
Info zde:

1401896 10151954983633890_1299299916_o


No, a to je pro dnešek všechno, já mažu pomalu na kutě, nechť jsem fresh na víkend. :) Adios, amigos!
Buenas noches.

středa 6. listopadu 2013

OOTD - Podzimní chlup

Dobrý den, děti mé. :)
Dnes přicházím s posledním 'zajímavějším' outfitem (ty kdy jdu do Alberta, nebo jsem (úplně vyjímečně :D !) celý den v pyžamu, ukazovat nebudu) na aktuální, hnusné chladné počasí.
Což o to, tak zlé to není, a úplně hnusně taky není, ale u mě jednoznačně prostě vyhrává teplo. :)
No a co na mě viselo? :)




Takže - bundička - Gate - 248,-
Ve fashion aréně jsem se ABSOLUTNĚ zamilovala do Pepe Jeans bundičky téměř stejného vzhledu. Samozřejmě, jisté rozdíly tam byly, ale podoba velká. :) Stála skvělých 9set cosi, ale... co si budeme povídat, i to na mě momentálně bylo moc. No a co jsem nenašla náhodně v Gatu? HAHÁÁÁ! :)
Jegginy z Terranovy, 199,- které jsem nedávno trochu oškubala pro nepovedený destressed look, mlé...


Botičky, do kterých jsem se taktéž hned zamilovala a chvíli na ně myslela, z butiku na Vysočanské. ;D Zlaté cvočky, 'kůže', vysoké ke kolenu, nízký podpatek. Uvnitř lehká kožešinka, pro Betynky idealní na podzim!
599,-


Kathy Van Zeeland kabelka po mamince, imitace hada. Hnědo-zlatá.


Tričko Primark s Lolou Bunny :) asi pod 10 liber.


 Náhrdelník s řetízky, Gate, cena zapomenutá (<100,-)


Pipi prstýnek na 2 prsty, Gate, cena zapomenutá (<50,-)

NO A TO JE ASI VŠE. :)

Co vy a kožíšky? Nosíte/nenosíte? Lehce a v malém množství, nebo jste i pro kožichy jako takové? :P