Dnes přicházím s posledním 'zajímavějším' outfitem (ty kdy jdu do Alberta, nebo jsem (úplně vyjímečně :D !) celý den v pyžamu, ukazovat nebudu) na aktuální, hnusné chladné počasí.
Což o to, tak zlé to není, a úplně hnusně taky není, ale u mě jednoznačně prostě vyhrává teplo. :)
No a co na mě viselo? :)
Takže - bundička - Gate - 248,-
Ve fashion aréně jsem se ABSOLUTNĚ zamilovala do Pepe Jeans bundičky téměř stejného vzhledu. Samozřejmě, jisté rozdíly tam byly, ale podoba velká. :) Stála skvělých 9set cosi, ale... co si budeme povídat, i to na mě momentálně bylo moc. No a co jsem nenašla náhodně v Gatu? HAHÁÁÁ! :)
Jegginy z Terranovy, 199,- které jsem nedávno trochu oškubala pro nepovedený destressed look, mlé...
Botičky, do kterých jsem se taktéž hned zamilovala a chvíli na ně myslela, z butiku na Vysočanské. ;D Zlaté cvočky, 'kůže', vysoké ke kolenu, nízký podpatek. Uvnitř lehká kožešinka, pro Betynky idealní na podzim!
599,-
599,-
Kathy Van Zeeland kabelka po mamince, imitace hada. Hnědo-zlatá.
Tričko Primark s Lolou Bunny :) asi pod 10 liber.
Náhrdelník s řetízky, Gate, cena zapomenutá (<100,-)
NO A TO JE ASI VŠE. :)
Co vy a kožíšky? Nosíte/nenosíte? Lehce a v malém množství, nebo jste i pro kožichy jako takové? :P
Žádné komentáře:
Okomentovat