sobota 31. srpna 2013

Night-time-bright-lights

Dobré pozdní sobotní odpoledne všem. :)
Tak se dělím o OOTD ze dne včerejšího. To počasí mě ničí. Ve středu zima a hnusně, v pátek vedro a slunečno. Pak se divím, že mám obden migrénu. Ale musela jsem hezkého počasí pořádně využít - ještě jsem si, od doby kdy jsem si pořídila žůžovou sukýnku, ji nevzala ! A tak jsem, klasicky, hodinu přemýšlela co k tomu. Jako vždy, to né, to je blbý, tohle možná, tohle vůbec. A tak z toho byla půlhodina vzteklého převlékání a fňukání, že nemám co na sebe. :(
No, a vyšlo z toho tohle :)


Takže co mám na sobě tentokráte: Spodní tričko bez rukávů (a bez ramínek, z důvodu že vrchní tílko mělo moc velký výstřih :D) je z Tallyho za 79,-. Jediné mínus je, že si ho neustále musím poposunovat nahoru! Krásná modrá barva. Vrchní tílko je z New Yorkera za 79,- taktéž, stejná (víceméně) barva... nevím, je to modro-fialová? :) S křížem vpředu a pruhem vzadu, z materiálu lesklého vzhledu. Moc se mi líbí ale je mi nějaké větší. :/ Je dlouhé lehce pod zadek.


A teď k SUKÝNCE! Do té jsem se zamilovala hned, a brutálně. Je z C&A a stála 75,- !!! Přesně moje velikost, super délka, a la kůže. Jsem šťastná že jsem neodolala. :)


Botičky jsem si koupila loni v létě v asijském obchodě s oděvy :D na Palmovce asi za 100-200,- a tašku před Vánoci v obchodě stejného stylu asi za 300,- ve Vysočanech. Náhrdelník (dárek!) je z C&A za 30,- a byla jsem překvapená, jak mi doladil outfit. Barevně to sedlo všechno! :)


No, celý outfit bez bot a tašky mě vyšel asi na 200,- :)))


Takže tak moje děti ! No, vy si užijte zbytek soboty, zapařte za mě (mě snad čeká alespoň pivko) a já se jdu chystat na každoroční Vysočanský mini ETHNOFEST ! :)) Jdu s částí rodinky, a chystám se udělat následně nějaký minireport, ať je tu i něco jiného než hadry a šminky! KRÁSNÝ VEČEEER!
PS: Omluvte moje křivé nožky! :P

čtvrtek 29. srpna 2013

Caking up my face.

Další postík, tentokrát týkající se KOSMETIKY, jupí ! :p To je další věc, bez které už nedokážu žít. Mohla bych se rozpovídat i o tom jak jsem měla problémy vyjít nenamalovaná na ulici, a podobně, ale nebudem to natahovat, a směle rovnou k tématu! Co jsem dobře koupila? Poslední dobou si celkem (lehce) ujíždím na Essence ! Neříkám samozřejmě, že je to bůhvíjaká kvalita (taky aby byla, za ty peníze) ale třeba řasenky už si ani jiné nekupuju. :) Taky se mi líbí, že často přijdou s něčím novým, třeba co se nehtů týče! Prostě, já si (téměř) vždycky cosi a ráda vyberu. Před pár dni (týdnem, týdnem a kus?) byla v Rossmannu super akce na spoustu E výrobků - cena 29,-. Bohužel jsem asi nepřišla úplně včas, jelikož třeba gelové linky, které jsem fakt chtěla vyzkoušet, zbyly jen šedé. :( Černé všechny fuč. Nechce se mi za ně vyhazovat sto-cosi (kupř. Rimmel) protože vím, jak dlouho mě věci baví :/ a tak mě tohle celkem mrzelo. Ale pořídila jsem cosi i tak. Jako první - kompaktní pudr/make-up 2v1:
Za dvacet devět jsem si ho vzít musela. Kolikrát se mi stane, že jdu večer ven, a lituju, že nemám s sebou make-up. Jenže, pokud se jde do společnosti a beru si malé psaníčko, kam bych nějakou pixlu strčila, že... takže čistě pro tento důvod jsem ho hned brala. Jako pudr fajn, jako make-up to asi extra zázrak nebude, ale je lehký, jemný, a jako krabička první pomoci, proč ne... :) Ještě čeká na pořádne ozkoušení.
Chtěla jsem ho předvést pořádně, ale swatch moc nevyšel, tak se to vstřebalo a splynulo s mojí barvou pokožky, že je vidět prd. :)
Dál tu máme dva 'lesky'. To taky žeru! Lesk 'Stay Matt' který po nanešení zanechává úplně matnou barvu! Nejsem moc velký fanda lesklých rtů, ale často mám pocit suchých rtů a jelení lůj (:D) či balzám, jsem zvyklá prostě používat na noc, ráno, prostě doma. Tudíž tohle byla jasná volba, opravdu celkem dlouho zanechá pocit jemných, oživených a hydratovaných rtů. Ale po nějaké době, jako vždy a všechno, už to vypadá trochu hůř, do teď jsem nepřišla na to, jak celý den či večer zachovat vzhled úhledných, právě namalovaných rtů. :((( Tyhle rtěnky v akci nebyly, ale stojí za tu malou cenu za to. A voní nádherně !!!
Za 29,- jsem si koupila lesklý lesk, růžový, ten snad ani není třeba ukazovat, je fajn, ale žádný zázrak. :) A VELKÉ FINÁLE: Co mě potěšilo BRUTÁLNÍM ZPŮSOBEM, byl make-up! Ne teda Essence, ale v Rossmannu taktéž bývají stojany se slevněnými líčidly, a já narazila na tekutý make-up od Maybelline - Affinitone Mineral. Jelikož jsem si koupila poprvé make-up od NYC, a byl na mě moc světlý (na léto, tedy) a došel mi pro změnu moc tmavý :D Maybelline Affinitone (neminerální) který byl bohužel za plnou cenu, takže jsem je oba míchala na správný odstín, musela jsem si pořídit nový. No, a tenhle byl za, podržte se, 49,- !!! Čtete dobře. Dokonce i osdtín mi sedí (21 Nude) a konzistenci si nemůžu vynachválit. Kryje tak akorát, lehký a heboučký, jen se neroztírá úplně lehce dle mého... Jsem naštěstí zvyklá, ale přijde mi, že to chce roztírat fakt rychle, a hlavně dávat jen malou vrstvu ! Ale nemůžu si ho jinak vynachválit. :))))
Z nějakého důvodu jsem ho ani nerozetřela, ale snad si to z výše uvedené nadšenosti domyslíte, že vypadá na pokožce fajn. :) No, pro dnešek to opravdu bude vše, a já doufám, že jsem dala fajn ochutnávku toho, co tu bude snad častěji a častěji. :))) Pěkný večer (či co právě pro vás teď je) a zase příště! :)

Účel se minul účinkem !

...nebo alespoň částečně. Zdravím Vás všechny (jestli tu někdo vůbec byl, je a bude) a stručně vysvětluji: Bylo nebylo, žila jedna Betynka, a ta hrozně milovala módu, nakupování a oblékání. Ale měla to těžké (samozřejmě svými vlastními chybami) a měla moc málo peněz. Což se s tou výše uvedenou vášní MOC neshoduje. Ale nemohla přestat vypadat dobře...! :-o A tak se v průběhu naučila nakupovat za malé peníze, a kombinovat, a vymýšlet, a utrácet malé sumy za větší množství nových hadříků. No... a teď pro to bylo to správné období. SLEVY. Jenže, než jsem se k blogu, k fotkám a všemu dokopala, slevy brzo skončí. :( Ale aspoň mám důvod proč se teď rychle snažit o to víc! :) Tedy - zde naleznete samé nákupy za hubičku, od oblečení po doplňky a kosmetiku. Pro ty, co neradi (momentálně) utrácí za oblečení zbytečné peníze. Slaďovat levný hadry, to chce um ! :))) A PŘICHÁZÍ I PRVNÍ OUTFIT.
Počasí bylo celkem chladné, pochmurné... Kabelka (resp. TAŠKA, jak říkám já) je od mámy, kožená L. Credi (pštrosí kůže), kupovala ji v nějakém Drážďanském butiku, a už jí nechtěla. SUPER! :P Sáčko je z Tallyho, už ho mám minimálně 3 roky, tričko z Gateu, ale nám jde tentokrát o DŽÍNY A BOTY!
Džíny jsem objevila v New Yorkeru (objevila! ač jsem tam celkem často, zahlédla jsem dva poslední páry a musely být moje) a hned jsem se zamilovala. :) Proužkaté mi v šatníku chybí, a to byla celkem cyhba! Teď bych je nosila pořád. :) A za kolik? Haha, ve slevě za nádherných 79,- A botky -
Ze stejného obchodu, kupované tedy ale někdy po zimě 13... no a cca za 129,- :) Dále prsten Gate s hlavou jelena, ten je v mých očích taky libový! Klasicky mě stál (pár měsíců zpět) asi nějakých 24,-, tuším, že většinou mají prstýnky ve slevě za 12,- nebo 24,-... No a náhrdelník z Tallyho, ale kdy a za kolik jsem ho kupovala si už moc nevybavím, asi to nebyla žádná velká bomba. :) Musím říct že jsem byla spokojená, mužům se líbilo, ženy mě sjížděly hnusnými pohledy, tento účel splněn byl! :D
TO BUDE pro dnešek vše. Pokud k večeru zbyde čas, ráda bych postla ještě jeden článek s tématikou Kosmetika! Tak příjemný den, a doufám, že si to po sobě nebudu číst pořád jen já. :)))