Dlouhou, moc dlouhou dobu jsem házela bobek na svůj blogísek (hanba mi) ale je to opravdu z pořádných důvodů (stěhování a podobně), člověk občas prostě nemá ani čas ani chuť věnovat se takovýmhle činnostem. :(
KAŽDOPÁDNĚ... s velkým opožděním přináším alespoň krátký report ze srpnového Etnofestu ve Vysočanském parku. Pořádá se už několikátým rokem, vždy koncem léta, a ačkoli by v mých očích mohl být o něco větší, různorodější a víc akční, ale sic vstup je zdarma, za návštěvu určitě stojí. :)
Pro ty, co neznají - čeká nás spousta stánků z celého světa - tradiční pokrmy, šperky, dekorace, oděvy, talismany... K tomu živá hudba, taktéž odevšaď :) nebo taktéž módní přehlídky a taneční vystoupení.
Návštěvníci taktéž byli všech barev a národů, ač většina z nich byla... menšina? Nálada byla jako vždy skvělá, počasí fajn a všichni okolo se zdáli býti spokojení, šťastní a plni zvědavosti.
Každopádně - za rok zas! :) Stojí to za to!
Jo a... chce to s sebou přecijenom alespoň nějaký peníz - ceny sice nejsou přehnané, ale sic se většina pokrmů a nápoju (nevelkých porcí) pohybuje okolo 30-40Kč a víc, a je OPRAVDU co ochutnávat, čím víc kaček s sebou, tím líp. :)
Žádné komentáře:
Okomentovat