pondělí 28. října 2013

Its been a long long time (Etnofest report)

Dobrý večer všem mým zástupům čtenářů !
Dlouhou, moc dlouhou dobu jsem házela bobek na svůj blogísek (hanba mi) ale je to opravdu z pořádných důvodů (stěhování a podobně), člověk občas prostě nemá ani čas ani chuť věnovat se takovýmhle činnostem. :(

KAŽDOPÁDNĚ... s velkým opožděním přináším alespoň krátký report ze srpnového Etnofestu ve Vysočanském parku. Pořádá se už několikátým rokem, vždy koncem léta, a ačkoli by v mých očích mohl být o něco větší, různorodější a víc akční, ale sic vstup je zdarma, za návštěvu určitě stojí. :)


Pro ty, co neznají - čeká nás spousta stánků z celého světa - tradiční pokrmy, šperky, dekorace, oděvy, talismany... K tomu živá hudba, taktéž odevšaď :) nebo taktéž módní přehlídky a taneční vystoupení.


 Návštěvníci taktéž byli všech barev a národů, ač většina z nich byla... menšina? Nálada byla jako vždy skvělá, počasí fajn a všichni okolo se zdáli býti spokojení, šťastní a plni zvědavosti.


Co mě mrzelo tentokrát nejvíc, bylo to, že jsem s babičkou nikde nesehnala naše milé africké fufu a egusi. A že mě to tentokrát tolik nechytlo, ale to bude asi dost tím, že ačkoli je akce až do 22:00, už to v podvečer nebylo tak živé jak jsem čekala.
Každopádně - za rok zas! :) Stojí to za to!

Jo a... chce to s sebou přecijenom alespoň nějaký peníz - ceny sice nejsou přehnané, ale sic se většina pokrmů a nápoju (nevelkých porcí) pohybuje okolo 30-40Kč a víc, a je OPRAVDU co ochutnávat, čím víc kaček s sebou, tím líp. :)












Žádné komentáře:

Okomentovat