Tak se dělím o OOTD ze dne včerejšího. To počasí mě ničí. Ve středu zima a hnusně, v pátek vedro a slunečno. Pak se divím, že mám obden migrénu. Ale musela jsem hezkého počasí pořádně využít - ještě jsem si, od doby kdy jsem si pořídila žůžovou sukýnku, ji nevzala ! A tak jsem, klasicky, hodinu přemýšlela co k tomu. Jako vždy, to né, to je blbý, tohle možná, tohle vůbec. A tak z toho byla půlhodina vzteklého převlékání a fňukání, že nemám co na sebe. :(
No, a vyšlo z toho tohle :)
Takže co mám na sobě tentokráte: Spodní tričko bez rukávů (a bez ramínek, z důvodu že vrchní tílko mělo moc velký výstřih :D) je z Tallyho za 79,-. Jediné mínus je, že si ho neustále musím poposunovat nahoru! Krásná modrá barva. Vrchní tílko je z New Yorkera za 79,- taktéž, stejná (víceméně) barva... nevím, je to modro-fialová? :) S křížem vpředu a pruhem vzadu, z materiálu lesklého vzhledu. Moc se mi líbí ale je mi nějaké větší. :/ Je dlouhé lehce pod zadek.
A teď k SUKÝNCE! Do té jsem se zamilovala hned, a brutálně. Je z C&A a stála 75,- !!! Přesně moje velikost, super délka, a la kůže. Jsem šťastná že jsem neodolala. :)
Botičky jsem si koupila loni v létě v asijském obchodě s oděvy :D na Palmovce asi za 100-200,- a tašku před Vánoci v obchodě stejného stylu asi za 300,- ve Vysočanech. Náhrdelník (dárek!) je z C&A za 30,- a byla jsem překvapená, jak mi doladil outfit. Barevně to sedlo všechno! :)
No, celý outfit bez bot a tašky mě vyšel asi na 200,- :)))
Takže tak moje děti ! No, vy si užijte zbytek soboty, zapařte za mě (mě snad čeká alespoň pivko) a já se jdu chystat na každoroční Vysočanský mini ETHNOFEST ! :)) Jdu s částí rodinky, a chystám se udělat následně nějaký minireport, ať je tu i něco jiného než hadry a šminky! KRÁSNÝ VEČEEER!
PS: Omluvte moje křivé nožky! :P
Žádné komentáře:
Okomentovat