čtvrtek 29. srpna 2013

Caking up my face.

Další postík, tentokrát týkající se KOSMETIKY, jupí ! :p To je další věc, bez které už nedokážu žít. Mohla bych se rozpovídat i o tom jak jsem měla problémy vyjít nenamalovaná na ulici, a podobně, ale nebudem to natahovat, a směle rovnou k tématu! Co jsem dobře koupila? Poslední dobou si celkem (lehce) ujíždím na Essence ! Neříkám samozřejmě, že je to bůhvíjaká kvalita (taky aby byla, za ty peníze) ale třeba řasenky už si ani jiné nekupuju. :) Taky se mi líbí, že často přijdou s něčím novým, třeba co se nehtů týče! Prostě, já si (téměř) vždycky cosi a ráda vyberu. Před pár dni (týdnem, týdnem a kus?) byla v Rossmannu super akce na spoustu E výrobků - cena 29,-. Bohužel jsem asi nepřišla úplně včas, jelikož třeba gelové linky, které jsem fakt chtěla vyzkoušet, zbyly jen šedé. :( Černé všechny fuč. Nechce se mi za ně vyhazovat sto-cosi (kupř. Rimmel) protože vím, jak dlouho mě věci baví :/ a tak mě tohle celkem mrzelo. Ale pořídila jsem cosi i tak. Jako první - kompaktní pudr/make-up 2v1:
Za dvacet devět jsem si ho vzít musela. Kolikrát se mi stane, že jdu večer ven, a lituju, že nemám s sebou make-up. Jenže, pokud se jde do společnosti a beru si malé psaníčko, kam bych nějakou pixlu strčila, že... takže čistě pro tento důvod jsem ho hned brala. Jako pudr fajn, jako make-up to asi extra zázrak nebude, ale je lehký, jemný, a jako krabička první pomoci, proč ne... :) Ještě čeká na pořádne ozkoušení.
Chtěla jsem ho předvést pořádně, ale swatch moc nevyšel, tak se to vstřebalo a splynulo s mojí barvou pokožky, že je vidět prd. :)
Dál tu máme dva 'lesky'. To taky žeru! Lesk 'Stay Matt' který po nanešení zanechává úplně matnou barvu! Nejsem moc velký fanda lesklých rtů, ale často mám pocit suchých rtů a jelení lůj (:D) či balzám, jsem zvyklá prostě používat na noc, ráno, prostě doma. Tudíž tohle byla jasná volba, opravdu celkem dlouho zanechá pocit jemných, oživených a hydratovaných rtů. Ale po nějaké době, jako vždy a všechno, už to vypadá trochu hůř, do teď jsem nepřišla na to, jak celý den či večer zachovat vzhled úhledných, právě namalovaných rtů. :((( Tyhle rtěnky v akci nebyly, ale stojí za tu malou cenu za to. A voní nádherně !!!
Za 29,- jsem si koupila lesklý lesk, růžový, ten snad ani není třeba ukazovat, je fajn, ale žádný zázrak. :) A VELKÉ FINÁLE: Co mě potěšilo BRUTÁLNÍM ZPŮSOBEM, byl make-up! Ne teda Essence, ale v Rossmannu taktéž bývají stojany se slevněnými líčidly, a já narazila na tekutý make-up od Maybelline - Affinitone Mineral. Jelikož jsem si koupila poprvé make-up od NYC, a byl na mě moc světlý (na léto, tedy) a došel mi pro změnu moc tmavý :D Maybelline Affinitone (neminerální) který byl bohužel za plnou cenu, takže jsem je oba míchala na správný odstín, musela jsem si pořídit nový. No, a tenhle byl za, podržte se, 49,- !!! Čtete dobře. Dokonce i osdtín mi sedí (21 Nude) a konzistenci si nemůžu vynachválit. Kryje tak akorát, lehký a heboučký, jen se neroztírá úplně lehce dle mého... Jsem naštěstí zvyklá, ale přijde mi, že to chce roztírat fakt rychle, a hlavně dávat jen malou vrstvu ! Ale nemůžu si ho jinak vynachválit. :))))
Z nějakého důvodu jsem ho ani nerozetřela, ale snad si to z výše uvedené nadšenosti domyslíte, že vypadá na pokožce fajn. :) No, pro dnešek to opravdu bude vše, a já doufám, že jsem dala fajn ochutnávku toho, co tu bude snad častěji a častěji. :))) Pěkný večer (či co právě pro vás teď je) a zase příště! :)

Žádné komentáře:

Okomentovat