čtvrtek 29. srpna 2013
Účel se minul účinkem !
...nebo alespoň částečně.
Zdravím Vás všechny (jestli tu někdo vůbec byl, je a bude) a stručně vysvětluji:
Bylo nebylo, žila jedna Betynka, a ta hrozně milovala módu, nakupování a oblékání. Ale měla to těžké (samozřejmě svými vlastními chybami) a měla moc málo peněz. Což se s tou výše uvedenou vášní MOC neshoduje. Ale nemohla přestat vypadat dobře...! :-o
A tak se v průběhu naučila nakupovat za malé peníze, a kombinovat, a vymýšlet, a utrácet malé sumy za větší množství nových hadříků.
No... a teď pro to bylo to správné období. SLEVY. Jenže, než jsem se k blogu, k fotkám a všemu dokopala, slevy brzo skončí. :(
Ale aspoň mám důvod proč se teď rychle snažit o to víc! :)
Tedy - zde naleznete samé nákupy za hubičku, od oblečení po doplňky a kosmetiku. Pro ty, co neradi (momentálně) utrácí za oblečení zbytečné peníze.
Slaďovat levný hadry, to chce um ! :)))
A PŘICHÁZÍ I PRVNÍ OUTFIT.
Počasí bylo celkem chladné, pochmurné... Kabelka (resp. TAŠKA, jak říkám já) je od mámy, kožená L. Credi (pštrosí kůže), kupovala ji v nějakém Drážďanském butiku, a už jí nechtěla. SUPER! :P Sáčko je z Tallyho, už ho mám minimálně 3 roky, tričko z Gateu, ale nám jde tentokrát o DŽÍNY A BOTY!
Džíny jsem objevila v New Yorkeru (objevila! ač jsem tam celkem často, zahlédla jsem dva poslední páry a musely být moje) a hned jsem se zamilovala. :) Proužkaté mi v šatníku chybí, a to byla celkem cyhba! Teď bych je nosila pořád. :) A za kolik? Haha, ve slevě za nádherných 79,-
A botky -
Ze stejného obchodu, kupované tedy ale někdy po zimě 13... no a cca za 129,- :)
Dále prsten Gate s hlavou jelena, ten je v mých očích taky libový! Klasicky mě stál (pár měsíců zpět) asi nějakých 24,-, tuším, že většinou mají prstýnky ve slevě za 12,- nebo 24,-...
No a náhrdelník z Tallyho, ale kdy a za kolik jsem ho kupovala si už moc nevybavím, asi to nebyla žádná velká bomba. :)
Musím říct že jsem byla spokojená, mužům se líbilo, ženy mě sjížděly hnusnými pohledy, tento účel splněn byl! :D
TO BUDE pro dnešek vše. Pokud k večeru zbyde čas, ráda bych postla ještě jeden článek s tématikou Kosmetika!
Tak příjemný den, a doufám, že si to po sobě nebudu číst pořád jen já. :)))
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat